KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816230
nr 1581 6230
Johan Pettersson, Häst. Signerad. Olja på pannå, 19x19 cm, yttermått inklusive ram: 22x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:42:25
700 kr
800 kr